RNC50J2132DSRE6 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Adatlap
Upgrade
21.3 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC50J2132DSRE6
DigiKey raktári szám
RNC50J2132DSRE6-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC50J2132DSRE6
Leírás
RES 21.3K OHM 1/10W .5% AXIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNC50J2132DSRE6 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Méretek
0,070" átmérő x 0,150" H. (1,78mm x 3,81mm)
Meghibásodási arány
S (0,001%)