RNC50J1071FRBSL
DigiKey raktári szám
541-RNC50J1071FRBSLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC50J1071FRBSL
Leírás
RES 1.07K OHM 1% 1/10W AXIAL
Részletes leírás
1.07 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RNC50J1071FRBSL modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,070" átmérő x 0,150" H. (1,78mm x 3,81mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)