RNC50J1003BSRE6
DigiKey raktári szám
541-RNC50J1003BSRE6TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-RNC50J1003BSRE6CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC50J1003BSRE6
Leírás
RES 100K OHM 1/10W .1% AXIAL
Részletes leírás
100 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RNC50J1003BSRE6 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Méretek
0,070" átmérő x 0,150" H. (1,78mm x 3,81mm)
Meghibásodási arány
S (0,001%)