RNC50H6491FSRE731 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Vishay Dale
Raktáron: 500
Raktáron: 0
6.49 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC50H6491FSRE731
DigiKey raktári szám
541-RNC50H6491FSRE731TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC50H6491FSRE731
Leírás
RES 6.49K OHM 1% 1/10W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Méretek
0,070" átmérő x 0,150" H. (1,78mm x 3,81mm)
Meghibásodási arány
S (0,001%)