RNC50H6262DSB14 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Adatlap
Upgrade
62.6 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC50H6262DSB14
DigiKey raktári szám
RNC50H6262DSB14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC50H6262DSB14
Leírás
RES 62.6K OHM 1/10W .5% AXIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNC50H6262DSB14 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,070" átmérő x 0,150" H. (1,78mm x 3,81mm)
Meghibásodási arány
S (0,001%)