RNC50H5113BRBSL megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Adatlap
Upgrade
Adatlap
Upgrade
Paraméterek tekintetében egyenértékű
511 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC50H5113BRBSL
DigiKey raktári szám
RNC50H5113BRBSL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC50H5113BRBSL
Leírás
RES 511K OHM 1/10W .1% AXIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNC50H5113BRBSL modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,070" átmérő x 0,150" H. (1,78mm x 3,81mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)