RNC50H2610DSRE6 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Adatlap
Upgrade
261 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC50H2610DSRE6
DigiKey raktári szám
RNC50H2610DSRE6-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC50H2610DSRE6
Leírás
RES 261 OHM 1/10W .5% AXIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNC50H2610DSRE6 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,070" átmérő x 0,150" H. (1,78mm x 3,81mm)
Meghibásodási arány
S (0,001%)