RNC50H2210FRRE531 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
221 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNC50H2210FRRE531
DigiKey raktári szám
541-RNC50H2210FRRE531TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNC50H2210FRRE531
Leírás
RES 221 OHM 1% 1/10W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,070" átmérő x 0,150" H. (1,78mm x 3,81mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)