RN55E1581BB14 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
1.58 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, katonai, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RN55E1581BB14
DigiKey raktári szám
RN55E1581BB14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RN55E1581BB14
Leírás
RES 1.58K OHM 1/8W .1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RN55E1581BB14 modellek
Kategória
Tulajdonságok
lángálló bevonat, katonai, nedvességálló, Biztonsági
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)