RN55D3320FRE6 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | RN55D3320FRE6 |
Leírás | RES 332 OHM 1/8W 1% AXIAL |
Gyártói standard átfutási idő | 13 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 332 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, katonai, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | RN55D3320FRE6 modellek |
Kategória | Tulajdonságok lángálló bevonat, katonai, nedvességálló, Biztonsági |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±100ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -65°C ~ 175°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | Tokozás |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás axiális |
Ellenállás | Méretek 0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm) |