RN55D3320FRE6
DigiKey raktári szám
541-RN55D3320FRE6TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-RN55D3320FRE6CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RN55D3320FRE6
Leírás
RES 332 OHM 1/8W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
332 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, katonai, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RN55D3320FRE6 modellek
Kategória
Tulajdonságok
lángálló bevonat, katonai, nedvességálló, Biztonsági
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)