RN55C97R6BRSL megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
97.6 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, katonai, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RN55C97R6BRSL
DigiKey raktári szám
RN55C97R6BRSL-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RN55C97R6BRSL
Leírás
RES 97.6 OHM 1/8W .1% AXIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RN55C97R6BRSL modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,090" átmérő x 0,240" H. (2,29mm x 6,10mm)