RLR07C5112FRRE723 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Vishay Dale
Raktáron: 175
Raktáron: 0
51.1 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RLR07C5112FRRE723
DigiKey raktári szám
541-RLR07C5112FRRE723TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RLR07C5112FRRE723
Leírás
RES 51.1K OHM 1% 1/4W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,090" átmérő x 0,250" H. (2,29mm x 6,35mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)