RLR07C4754FRR36 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
4.75 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RLR07C4754FRR36
DigiKey raktári szám
RLR07C4754FRR36-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RLR07C4754FRR36
Leírás
RES 4.75M OHM 1% 1/4W AXIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RLR07C4754FRR36 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,090" átmérő x 0,250" H. (2,29mm x 6,35mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)