RLR07C4751FRM23 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Vishay Dale
Raktáron: 325
Raktáron: 0
4.75 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RLR07C4751FRM23
DigiKey raktári szám
541-RLR07C4751FRM23-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RLR07C4751FRM23
Leírás
RES 4.75K OHM 1% 1/4W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,090" átmérő x 0,250" H. (2,29mm x 6,35mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)