RLR07C18R7FRB14
DigiKey raktári szám
541-RLR07C18R7FRB14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RLR07C18R7FRB14
Leírás
RES 18.7 OHM 1% 1/4W AXIAL
Részletes leírás
18.7 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,090" átmérő x 0,250" H. (2,29mm x 6,35mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)