RLR05C5623FRRE8 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
562 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RLR05C5623FRRE8
DigiKey raktári szám
541-RLR05C5623FRRE8TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RLR05C5623FRRE8
Leírás
RES 562K OHM 1% 1/8W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,066" átmérő x 0,150" H. (1,68mm x 3,81mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)