RLR05C51R0FRB14
DigiKey raktári szám
541-RLR05C51R0FRB14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RLR05C51R0FRB14
Leírás
RES 51 OHM 1% 1/8W AXIAL
Részletes leírás
51 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,066" átmérő x 0,150" H. (1,68mm x 3,81mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)