RLR05C4991FRR3619 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 477
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
4.99 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Furatszerelt ellenállás axiális katonai, nedvességálló, Hegeszthető Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RLR05C4991FRR3619
DigiKey raktári szám
541-RLR05C4991FRR3619TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RLR05C4991FRR3619
Leírás
RES 4.99K OHM 1% 1/8W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,066" átmérő x 0,150" H. (1,68mm x 3,81mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)