RL20S561GB14
DigiKey raktári szám
541-RL20S561GB14-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RL20S561GB14
Leírás
RES 560 OHM 1/2W 2% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
560 Ohms ±2% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, katonai, nedvességálló, Biztonsági Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RL20S561GB14 modellek
Kategória
Tulajdonságok
lángálló bevonat, katonai, nedvességálló, Biztonsági
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,145" átmérő x 0,375" H. (3,68mm x 9,53mm)