RCV2512499KFKEGAT
DigiKey raktári szám
541-RCV2512499KFKEGATTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-RCV2512499KFKEGATCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RCV2512499KFKEGAT
Leírás
RCV2512-AT 100 499K 1% E67 E3
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
499 kOhms ±1% 1W SMD ellenállás 2512 (6332 metrikus) autóipar AEC-Q200, nagyfeszültség Vastag réteg
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, nagyfeszültség
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tokozás
2512 (6332 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,248" H. x 0,124" Sz. (6,30mm x 3,15mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)