RCV2010200KFKEFAT
DigiKey raktári szám
541-RCV2010200KFKEFATTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-RCV2010200KFKEFATCT-ND - Vágott szalag (CT)
541-RCV2010200KFKEFATDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RCV2010200KFKEFAT
Leírás
RES 200K OHM 1% 3/4W 2010
Részletes leírás
200 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W SMD ellenállás 2010 (5025 metrikus) autóipar AEC-Q200, nagyfeszültség, nedvességálló Vastag réteg
EDA / CAD modellek
RCV2010200KFKEFAT modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,197" H. x 0,098" Sz. (5,00mm x 2,50mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)