RCV201010M0JNEFAT nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 2 912
Adatlap
10 MOhms ±5% 0,75W, 3/4W SMD ellenállás 2010 (5025 metrikus) autóipar AEC-Q200, nagyfeszültség, nedvességálló Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RCV201010M0JNEFAT
DigiKey raktári szám
541-RCV201010M0JNEFATTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-RCV201010M0JNEFATCT-ND - Vágott szalag (CT)
541-RCV201010M0JNEFATDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RCV201010M0JNEFAT
Leírás
RES 10M OHM 5% 3/4W 2010
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
RCV201010M0JNEFAT modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,197" H. x 0,098" Sz. (5,00mm x 2,50mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)