RCV2010100MJNEFAT
DigiKey raktári szám
541-RCV2010100MJNEFATTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-RCV2010100MJNEFATCT-ND - Vágott szalag (CT)
541-RCV2010100MJNEFATDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RCV2010100MJNEFAT
Leírás
RES 100M OHM 5% 3/4W 2010
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 MOhms ±5% 0,75W, 3/4W SMD ellenállás 2010 (5025 metrikus) autóipar AEC-Q200, nagyfeszültség, nedvességálló Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RCV2010100MJNEFAT modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, nagyfeszültség, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2010 (5025 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,197" H. x 0,098" Sz. (5,00mm x 2,50mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)