RCV12064M99FKEA
DigiKey raktári szám
BC2837TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BC2837CT-ND - Vágott szalag (CT)
BC2837DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RCV12064M99FKEA
Leírás
RES SMD 4.99M OHM 1% 1/4W 1206
Részletes leírás
4.99 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) nagyfeszültség Vastag réteg
EDA / CAD modellek
RCV12064M99FKEA modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)