RCV12062M20JNEA
DigiKey raktári szám
BC2847TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BC2847CT-ND - Vágott szalag (CT)
BC2847DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RCV12062M20JNEA
Leírás
RES SMD 2.2M OHM 5% 1/4W 1206
Részletes leírás
2.2 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) nagyfeszültség Vastag réteg
EDA / CAD modellek
RCV12062M20JNEA modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)