RCV120610M0JNEA
DigiKey raktári szám
BC2851TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BC2851CT-ND - Vágott szalag (CT)
BC2851DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RCV120610M0JNEA
Leírás
RES SMD 10M OHM 5% 1/4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) nagyfeszültség Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RCV120610M0JNEA modellek
Kategória
Tulajdonságok
nagyfeszültség
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)