RCS080515K0JNEA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Panasonic Industry
Raktáron: 62 026
Adatlap
Panasonic Industry
Similar
15 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200, impulzustűrő Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RCS080515K0JNEA
DigiKey raktári szám
541-RCS080515K0JNEATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-RCS080515K0JNEACT-ND - Vágott szalag (CT)
541-RCS080515K0JNEADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RCS080515K0JNEA
Leírás
RES 15K OHM 5% 3/4W 0805
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RCS080515K0JNEA modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)