RCS0603270RFKEA
DigiKey raktári szám
541-10445-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-10445-1-ND - Vágott szalag (CT)
541-10445-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RCS0603270RFKEA
Leírás
RES 270 OHM 1% 1/2W 0603
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
270 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) autóipar AEC-Q200, impulzustűrő Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RCS0603270RFKEA modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,061" H. x 0,033" Sz. (1,55mm x 0,85mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)