RCG040210K0FKED
DigiKey raktári szám
541-1747-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-1747-1-ND - Vágott szalag (CT)
541-1747-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RCG040210K0FKED
Leírás
RES 10K OHM 1% 1/16W 0402
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W SMD ellenállás 0402 (1005 metrikus) Vastag réteg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RCG040210K0FKED modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Sorozat
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Ellenállás
Max. magasság (beültetve)
0,016" (0,40mm)