ILBB0805ER102V
DigiKey raktári szám
541-2293-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-2293-1-ND - Vágott szalag (CT)
541-2293-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ILBB0805ER102V
Leírás
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 100mA 350mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ILBB0805ER102V modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
100mA
Gyártó
Vishay Dale
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
350mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,043" (1,10mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)