IHXL1500VZEB2R2M5A nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
2.2 µH árnyékolt Induktor 168 A 0,34mohm max. Nem standard
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
IHXL1500VZEB2R2M5A
DigiKey raktári szám
541-IHXL1500VZEB2R2M5A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IHXL1500VZEB2R2M5A
Leírás
FIXED IND 2.2UH 168A 0.34 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
0,34mohm max.
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi frekvencia
500 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
1,500" H. x 1,500" Sz. (38,10mm x 38,10mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,872" (22,15mm)