IHLP5050EZER3R0M5A
DigiKey raktári szám
541-10244-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-10244-1-ND - Vágott szalag (CT)
541-10244-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IHLP5050EZER3R0M5A
Leírás
FIXED IND 3UH 17.9A 6.31 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 µH árnyékolt öntött Induktor 17.9 A 6,31mohm max. Nem standard
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
6,31mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
20,4MHz
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Tokozás
Nem standard
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,530" H. x 0,508" Sz. (13,46mm x 12,90mm)
Telítési áram
18,5A
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)