IHLP3232DZER6R8M11
DigiKey raktári szám
541-1355-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-1355-1-ND - Vágott szalag (CT)
541-1355-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IHLP3232DZER6R8M11
Leírás
FIXED IND 6.8UH 7A 33.4 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6.8 µH árnyékolt öntött Induktor 7 A 33,4mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IHLP3232DZER6R8M11 modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
33,4mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
13MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,340" H. x 0,322" Sz. (8,64mm x 8,18mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)
Telítési áram
6,7A