IHLP3232DZER100M11
DigiKey raktári szám
541-1346-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-1346-1-ND - Vágott szalag (CT)
541-1346-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IHLP3232DZER100M11
Leírás
FIXED IND 10UH 5.4A 51.8 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt öntött Induktor 5.4 A 51,8mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IHLP3232DZER100M11 modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
51,8mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
12MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,322" H. x 0,322" Sz. (8,18mm x 8,18mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)
Telítési áram
6,4A