IHLP2525CZER3R3M51
DigiKey raktári szám
541-IHLP2525CZER3R3M51TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-IHLP2525CZER3R3M51CT-ND - Vágott szalag (CT)
541-IHLP2525CZER3R3M51DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IHLP2525CZER3R3M51
Leírás
FIXED IND 3.3UH 6.8A 28.4 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.3 µH árnyékolt öntött Induktor 6.8 A 28,4mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IHLP2525CZER3R3M51 modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
28,4mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
28,6MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
öntött
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,270" H. x 0,255" Sz. (6,86mm x 6,47mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)
Telítési áram
8,3A