IHLP2020CZER4R7MA1
DigiKey raktári szám
541-IHLP2020CZER4R7MA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-IHLP2020CZER4R7MA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
541-IHLP2020CZER4R7MA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IHLP2020CZER4R7MA1
Leírás
FIXED IND 4.7UH 3.5A 77.5 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µH árnyékolt Induktor 3.5 A 77,5mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IHLP2020CZER4R7MA1 modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
77,5mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
25MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Mag anyaga
Üzemi frekvencia
100 kHz
Induktivitás
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±20%
Tokozás
Nem standard
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,216" H. x 0,204" Sz. (5,49mm x 5,18mm)
Telítési áram
8,2A
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)