IHHP1008AZER2R2M01
DigiKey raktári szám
541-2677-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
IHHP1008AZER2R2M01
Leírás
FIXED IND 2.2UH 2.2A 124 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt Induktor 2.2 A 124mohm max. 1008 (2520 metrikus)
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
124mohm max.
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi frekvencia
100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
1008 (2520 metrikus)
Tűrés
±20%
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
2,4A