IHHP1008ABER1R5M01
DigiKey raktári szám
541-2669-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-2669-1-ND - Vágott szalag (CT)
541-2669-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IHHP1008ABER1R5M01
Leírás
FIXED IND 1.5UH 2.9A 66 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.5 µH árnyékolt Induktor 2.9 A 66mohm max. 1008 (2520 metrikus)
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
66mohm max.
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
1008 (2520 metrikus)
Tűrés
±20%
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
3,4A