ERL6211K000GKR62 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
11 kOhms ±2% 2W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERL6211K000GKR62
DigiKey raktári szám
541-ERL6211K000GKR62TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERL6211K000GKR62
Leírás
RES 11K OHM 2% 2W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Méretek
0,230" átmérő x 0,562" H. (5,84mm x 14,27mm)