ERL6210R000JKR81 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
10 Ohms ±5% 2W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERL6210R000JKR81
DigiKey raktári szám
541-ERL6210R000JKR81TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERL6210R000JKR81
Leírás
RES 10 OHM 5% 2W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
94 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
nedvességálló
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,230" átmérő x 0,562" H. (5,84mm x 14,27mm)