ERL3275K000FKEB500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
75 kOhms ±1% 1W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERL3275K000FKEB500
DigiKey raktári szám
541-ERL3275K000FKEB500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERL3275K000FKEB500
Leírás
RES 75K OHM 1% 1W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Méretek
0,190" átmérő x 0,562" H. (4,83mm x 14,27mm)