ERL32324K00FKEK500
DigiKey raktári szám
541-ERL32324K00FKEK500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERL32324K00FKEK500
Leírás
RES 324K OHM 1% 1W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
324 kOhms ±1% 1W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
nedvességálló
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,190" átmérő x 0,562" H. (4,83mm x 14,27mm)