ERL321K5000GKEK500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
1.5 kOhms ±2% 1W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERL321K5000GKEK500
DigiKey raktári szám
541-ERL321K5000GKEK500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERL321K5000GKEK500
Leírás
RES 1.5K OHM 2% 1W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
nedvességálló
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,190" átmérő x 0,562" H. (4,83mm x 14,27mm)