ERL207K6800FKEK500
DigiKey raktári szám
541-ERL207K6800FKEK500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERL207K6800FKEK500
Leírás
RES 7.68K OHM 1% 1/2W AXIAL
Részletes leírás
7.68 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Méretek
0,138" átmérő x 0,375" H. (3,51mm x 9,53mm)