ERL204R3000GKEA500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
4.3 Ohms ±2% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERL204R3000GKEA500
DigiKey raktári szám
541-ERL204R3000GKEA500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERL204R3000GKEA500
Leírás
RES 4.3 OHM 2% 1/2W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Méretek
0,138" átmérő x 0,375" H. (3,51mm x 9,53mm)