ERL2033R200FKEK500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
33.2 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERL2033R200FKEK500
DigiKey raktári szám
541-ERL2033R200FKEK500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERL2033R200FKEK500
Leírás
RES 33.2 OHM 1% 1/2W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Méretek
0,138" átmérő x 0,375" H. (3,51mm x 9,53mm)