ERL20160R00GKEA500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
160 Ohms ±2% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERL20160R00GKEA500
DigiKey raktári szám
541-ERL20160R00GKEA500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERL20160R00GKEA500
Leírás
RES 160 OHM 2% 1/2W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
nedvességálló
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,138" átmérő x 0,375" H. (3,51mm x 9,53mm)