ERL07866K00FKEB500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
866 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERL07866K00FKEB500
DigiKey raktári szám
541-ERL07866K00FKEB500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERL07866K00FKEB500
Leírás
RES 866K OHM 1% 1/4W AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Méretek
0,090" átmérő x 0,250" H. (2,29mm x 6,35mm)