ERL075M6000GKEB500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
5.6 MOhms ±2% 0,25W, 1/4W Furatszerelt ellenállás axiális nedvességálló Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERL075M6000GKEB500
DigiKey raktári szám
541-ERL075M6000GKEB500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERL075M6000GKEB500
Leírás
RES 5.6M OHM 2% 1/4W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
nedvességálló
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,090" átmérő x 0,250" H. (2,29mm x 6,35mm)